ďťż
Indeks Rzyg kulturalnyGdzie Znajde Czystą Magiczną Rudę? Gdzie znajde czystą magiczną rudę?Gdzie Znajdę Najlepszy łuk I Kusze W Grze Gdzie znajdę najlepszy łuk i kusze?Gdzie Jest Kumpel Bartoka Gdzie jest kumpel BartokaGdzie Mozna Nauczyc Sie Podwojona Ochrona, Którą Zapewniają Szaty Podwojona ochrona, którą zapewniają szatyGdzie Nauczyc Się Walki Dwoma Mieczami? W jakim mieście można się nauczyc walki dwoma mieczami???Łzy Innosa Mam pytanko , gdzie są Łzy innosa.Gdzie Jest Xardas W G3 Pomóżcie!! utknołem!!Nie Moge Znalezc Plikow Z Rozszezeniem "asc" Potrzebuje pomocy, bo nie wiem gdzie sa pliki z rozszezeniem "ascGdzie Jest Poradnik? gdzie jest poradnik?Szaman Orków Czy ktoś wie, gdzie jest szaman orków?
 

Rzyg kulturalny

Na samym początku gry poszedłem do Martina i zobaczyłem że ma on na składzie miecz mistrzowski (wym. zręcz. 60 obrażenia 120) i postanowiłem pakować w zręczność do 60'ki i kiedy w końcu mi sie udało to wróciłem do niego aby kupić ten miecz. Ale on już go nie miał i sie załamałem po prostu. Tyle zbierania a tu nic. A nadal jestem w 1 rozdziale, wież że co rozdział handlarze mają inny towar ale to jest przecież ciągle ten sam rozdział. powiedzcie prosze gdzie jeszcze na początku gry można ten mieczyk znaleść lub kupić.


Bo sobie go ubrał. musisz go pobić. albo idz do kanałow i powiefdz lordowi andre ze wiesz gdzi jest gildia złodzieji. wróc do kanałów a tam złodzieje leża martwi. podejdz do zwłok cassi i wez ten miecz
Miecz mistrzowski jest też w starej wieży Xardasa w GD, a w Jarkendarze też u jakiegoś handlarza powinien być
Jednego tez ma Martin kwatermistrz paladynow. On na poczatku go sprzedaje a jak go nie kupisz to se go bierze. Martin jest w porcie z paladynami.


ja powiem tak
wiem ze miecz mistrzowski maja bandyci w porcie ale musisz ich zabic najpierw
A ja ci radze tam,jezeli nie znajdziesz tego miecza idz na trole kolo farmy Onara, biegnij na koniec wąwozu a tam lezy Rapier,tez wymaga zrecznosci(chyba50) i ma chyba 100 obraze.Spoko mieczyk.A jezeli chodzi o Miecz mistrzowski to ma go Cassia.Wczesniej ktos juz napisal co i jak
O tym rapierze to wiedziałem no i tak zrobiłem. Bonifacy przecież mówiłem że Martin już go nie ma. A jacy to są bandyci w porcie?? Chyba chodzi o tych z gildii złodziei?? Ale ten rapier to też fajny mieczyk jest.
jest w kanałach wkop rengaru i idz do gospody w dzielnicy portowej gospodarz powie ci ze czeka na ciebie jakiś koleś zabij go i weż klucz idz do kanałow i pozabijaj wszystkich mniej lepiej przysobie jakoms magie i tyle
Ma go Cassia i Ramirez
To prawie każdy wie że ma go Cassia i Ramirez i że jest w górniczej dolinie w wieży Xardasa.
przywolaj demona i ich zabije:D mam na mysli gildie zlodziei
gildia zlodzei ma go ramirez i casia i w starej wiezy xardasa w G2.
Ile razy można powtarzać to co jest napisane wczesniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas juz chyba zamknąć ten temat bo nigdzie wiecej nie ma
miecza mistrzowskiego !!! Nie ma co sie powtarzac !!
Nie denerwój sie Lee. Tylko jeszcze jedno pytanko. A jeśli zabije Ramireza to Cassia i Jesper mnie zabiją?? Będą to widzieć??
Jak tkniesz jednego rzucą sie na ciebie wszyscy. (chodzi mi o moment kiedy Ten Jesper siedzi juz u cassi w pokoju,czyli po 1 rozmowie .
Ale przecież Ramirez jest w innym pomieszczeniu i tak gdybym go zaszedł z tyłu to by nikt nie widział że go bije.
Aha i czy z 11 poziomem go pobije??
jeśli Ramirez to jest ten co pilnuje łupów (raczej ten) to jeśli go zaatakujesz to casia i jesper nie powinni cie zaatakować ale nie jestem pewien, chyba możesz spróbować...